1. Ka taea e te caliper te ine i te tawhiti
2.Me te mahi taurite whaiaro-whakataurite
3. Te arotau i te taurite o ngā potae
4. Te whakataurite i te potae motopaika me te urutau he kōwhiringa
5. Kua rite ki te mahi tahuri mai i te inihi ki te mirimita me te karamu ki te hekere
6. Ko te toki taurite kua whakarei ake, he pumau pai, he pai mō ngā momo ine wira papatahi katoa.
| Mana motuka | 0.25kw/0.32kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Te whānui o te awhi | 254-615mm/10”-24” |
| Whānui o te awhi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 65kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 37”/940mm |
| Te tika o te taurite | ±1g |
| Te tere taurite | 200rpm |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 112kg |
| Rahi o te mōkihi | 1000*900*1100mm |
Ina huri ngā wira o te motuka i te tere nui, ka puta he āhua kore taurite hihiri, ka wiri ai ngā wira me te urungi i te wā e taraiwa ana. Hei karo, hei whakakore rānei i tēnei āhuatanga, me whakatikatika te wira i te taurite o ia wāhanga taha mā te whakanui ake i te taumaha taurite i raro i ngā āhuatanga hihiri.
Tuatahi, tīmatahia te motuka hei akiaki i te potae kia huri, ā, nā ngā tawhā kore taurite, ka hurihia te kaha porotītaha e tukuna ana e te potae ki runga i te pūoko piezoelectric i ngā taha katoa hei tohu hiko. Mā te ine tonu i te tohu, ka tātarihia e te pūnaha rorohiko te tohu, ka tatau i te rahinga kore taurite me te tūranga iti rawa o te tawhā, ka whakaatuhia ki te mata o te pūnaha. Hei whakatutuki i te whakaritenga o te kore taurite iti rawa, me whakamahi te pūoko me te kaitahuri A/D i roto i te pūnaha i ngā hua tairongo teitei me te tino tika. Nō reira, me tere te tere rorohiko me te tere whakamātautau o te pūnaha.