1. Te ine aunoa i te tawhiti me te diameter o te wira;
2. Whakaōrite-ā-koe;
3. Mahi arotau kore taurite;
4. He urutau kōwhiringa mō te taurite wira motopaika;
5. Ngā inenga i roto i ngā inihi, i ngā mirimita rānei, te pānui i roto i ngā karamu, i ngā auneke rānei;
| Mana motuka | 0.25kw/0.35kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Te whānui o te awhi | 254-615mm/10”-24” |
| Whānui o te awhi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 65kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 37”/940mm |
| Te tika o te taurite | ±1g |
| Te tere taurite | 200rpm |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 178kg |
| Rahi o te mōkihi | 1000*900*1150mm |
1. Ka honoa te porowhita tino tika me te pūrere pūoko auau teitei hei tatau i te auau o te hurihanga potae kia tika ake.
2. He papa whakahaere ātete-pēhanga tōna, he pā tairongo, he maeneene te mahi, he kaha te tukatuka raraunga, ā, he māmā noa te hoahoa kauwhata o te aratau whakahaere, he ngāwari hoki ki te mārama me te whakahaere.
3. He mea hanga te taupoki tiaki potae ki te rauemi nairona matotoru, e kore e rerekē te pakeke me te pakarukaru i muri i ngā tau maha.
4. He matotoru te tinana o te pouaka, he iti te haruru, ā, he pumau te mahi. He pai mō te taurite o ngā wira waka iti me te rahi waenga.
5. He mahi tirotiro-ā-ringa me te tātaritanga-ā-ringa hapa hei whakarite i te tika o ngā raraunga.
6. He mārama te whakatakotoranga o te wāhanga rokiroki nui, ā, he maha ngā whakaritenga rokiroki.
7. He māmā ake, he tere ake hoki te ine i te whānui me te diameter o te potae i te rūri hou kua whakahoutia.
8. He ātete te miro tika ki te kakahu, he iti te haruru, he ātete ki te waikura, ā, kāore he waikura.