1. Te ine aunoa i te tawhiti me te diameter o te wira;
2. Whakaōrite-ā-koe;
3. Mahi arotau kore taurite;
4. He urutau kōwhiringa mō te taurite wira motopaika;
5. Ngā inenga i roto i ngā inihi, i ngā mirimita rānei, te pānui i roto i ngā karamu, i ngā auneke rānei;
| Mana motuka | 0.25kw/0.32kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Te whānui o te awhi | 254-615mm/10”-24” |
| Whānui o te awhi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 65kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 37”/940mm |
| Te tika o te taurite | ±1g |
| Te tere taurite | 200rpm |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 154kg |
| Rahi o te mōkihi | 1000*900*1150mm |
Hei mīhini mō te ine i te rahi me te tūnga kore taurite o tētahi mea hurihuri, ka pāngia te mīhini taurite e te kaha pokapū nā te kore taurite o te tuaka i te wā e hurihuri ana te rotor. I raro i te mahi a te kaha pokapū, ka puta he wiri me te haruru ki te peera hurihuri i te rotor, e kore e tere ake te kakahu o te peera, e whakaiti hoki i te roa o te ora o te rotor, engari ka kore pea e taea te whakamana i te mahi a te hua. I tēnei wā, me whakamahi ngā raraunga i inehia e te mīhini taurite hei whakatika i te nui o te kore taurite me te āhua tuturu o te rotor, kia pai ake ai te tohatoha papatipu o te rotor, kia taea ai te whakaiti i te kaha wiri i puta i te wā e hurihuri ana te rotor ki te awhe paerewa.
Ka taea e ngā mīhini taurite te whakaiti i te wiri o te rotor, te whakapai ake i te mahi o te rotor, me te whakamana i tōna kounga. Nō reira, ka taea te whakamahi i te mīhini taurite hei whakamātautau potae waka, ā, ko te whakamātautau o te mīhini taurite mō ngā potae waka ka kiia he whakamātautau mīhini taurite wira.