1. Pou whakatītaha me te maukati hau me te ringa tango;
2. Ka toro atu te ngongo hāngai pou hexagonal ki te 270mm ka taea te ārai i te whakarerekētanga o te pou hexagonal;
3. Ka taea te wetewete i te hanganga pai o te takirere waewae katoa, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
4. Te whakairi me te tango aunoa i te pane, he ngāwari te whakahaere; he tere, he pono hoki te raka hau o te pou matua:
5. Hanganga kore-pā, ka taea te whakairi me te tango i ngā potae kia watea ake;
6. Me te tāke hau o waho mō te pupuhi tere, e whakahaerehia ana e te takirere waewae ahurei me te pupuri-ā-ringa mō te taputapu hau; (whiringa)
7. Me te ringa āwhina hau hei whakahaere i ngā potae whānui, iti te kōtaha me te pakari.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 41"/1043mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 14"/360mm |
| Te whakapūmau o roto | 12"-24" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 419Kg |
| Rahi o te mōkihi | 860*1330*1980mm |
| E 8 ngā waeine ka taea te uta ki roto i te ipu kotahi 20 inihi te rahi | |
Kāore e taea te whakatuwhera, te kati rānei i ngā kauae:
Tirohia mēnā kāore he turuturu hau, tirohia mēnā ka peke te matua o te takirere e rima-ara i waho o te marau o te pētera, mēnā he mea noa te mea i runga ake nei, tirohia mēnā kāore he pupuhi i roto i te takirere pūrongo tohatoha hurihuri, tangohia te paipa hau e hono ana i te takirere pūrongo tohatoha hurihuri ki te rango iti, ka tāuta ki runga i te pētera. Ina kore e takahia, e takahia katoatia rānei, kotahi noa iho o ngā paipa hau e hono ana i te takirere tohatoha hau hurihuri ki te rango iti ka puta te hau. Ahakoa pēhea, ko te āhuatanga kāore e puta te hau i ngā paipa hau e rua i te wā kotahi ko te pupuhi o te takirere tohatoha hau hurihuri. Mēnā kāore he raruraru o ngā wāhanga o runga ake nei, tirohia te wāhanga maikuku, mēnā kua hē te āhua o te nohoanga maikuku, mēnā kua piri te tēpu hurihuri tapawhā, mēnā kua piri te tēpu hurihuri tapawhā, mēnā kua taka te pine tēpu hurihuri tapawhā.