1. Ka taea te tango katoa i te hanganga angiangi o te takirere waewae, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
2. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu;
3. He ringa āwhina māmā, ka penapena i te wā whakahaere a te kaiwhakahaere;
4. Kauae Pupuri Ka taea te Whakarite (kōwhiringa), ±2” ka taea te whakarite i runga i te taketake
te rahi o te whakapiri.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 44"/1120mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 14"/360mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 10"-21" |
| Te whakapūmau o roto | 12"-24" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 298Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1100*950*950mm |
| Ka taea te utaina ngā waeine e 24 ki roto i te ipu kotahi 20 inihi | |
1. Pania te hinu ki te taha o roto o te potae i te tuatahi.
2. Whakapirihia te mowhiti maitai ki runga i te tēpu hurihuri pērā i te tango i te potae, whakatakotoria te potae ki te taha o runga o te mowhiti maitai, ka whakatau i te tūranga o te kōhao hau.
3. Nekehia te ringa heke hei pēhi i te taha o te potae, takahia te pētera, ka pēhi mārire i te potae ki roto i te awhi maitai.
4. Pēhia te potae o runga ki roto i te awhi maitai kia rite ki te whakaoti i te tāutanga o te potae.
1. Horoia te puehu i runga i te tēpu hurihuri i muri i te whakamahinga o te mīhini.
2. Tirohia mēnā kua tawhito te poraka huri i runga i te pane whakapiri i mua i te whakamahinga o te mīhini, ā, mēnā kua tawhito, whakakapia i te wā tika.
3. Tirohia te taumata wai o te hinu whakahinuhinu i roto i te wehewehe hinu-wai i ia wiki, ki te iti iho te taumata wai i te tohu iti rawa, me whakakī i te wā tika. Me whakatikatika te nui o te hinu whakahinuhinu kia kore ai e nui rawa, e iti rawa rānei.
4. Tirohia mēnā he wai kei roto i te tātari wai i ia marama. Mēnā he wai, ringihia i te wā tika, kaua hoki e tukua kia neke ake te wai i te taumata mōrahi.