1. Ka taea te tango katoa i te hanganga angiangi o te takirere waewae, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
2. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu;
3.S41 ngongo hāngai hexagonal toronga ki te 270mm, tōtika ārai i te whakarerekētanga o te rakau hexagonal;
4. He rīpene pēhanga potae, hei āwhina i ngā potae papatahi, iti te āhua, me ngā potae maro;
5. He kōhao whakatika āwhina kua rāhuitia, he ngāwari ki te whakatika i te āwhina i runga i te hiahia o te kiritaki.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 44"/1120mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 14"/360mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 10"-21" |
| Te whakapūmau o roto | 12"-24" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 295Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1100*950*950mm |
| Ka taea te utaina ngā waeine e 24 ki roto i te ipu kotahi 20 inihi | |
1. Tangohia te hau i roto i te potae.
2. Tangohia ngā taumaha mata katoa mai i te awhi.
3. Whakanohoia te potae ki te tūranga kua tohua, hurihia te potae kia maha ngā wā, ka pēhi i te koko potae ki raro, takahia te pēti koko potae kia tino wehea te potae mai i te mowhiti maitai.
4. Whakatakotoria te awhi ki runga i te tēpu hurihuri ka pēhi i te pēti rawhi potae hei raka i te awhi.
5. Pania he hinu ki te mowhiti o roto o te potae.
6. Tōia te ringa wetewete ki raro kia piri te roera o roto o te pūwero ki te taha o te mowhiti maitai, ka raka i te ringa raka toronga o te pane ki te raka ringa karu o te pane.
7. Whakamahia he rākau hei hiki i te potae ki te pane o te piki-ake, takahia te pētara hurihuri hei huri i te chuck, ka tangohia tetahi taha o te potae.
8. Tōia te potae kē atu i te ara kotahi.