1. Ka taea te tango katoa i te hanganga pai o te takirere waewae, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
2. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu;
3. Kauae Pupuri Ka taea te Whakarite (kōwhiringa), ±2” ka taea te whakarite i runga i te rahi o te pupuri taketake.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 38"/960mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 11"/280mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 10"-18" |
| Te whakapūmau o roto | 12"-21" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 229Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1100*950*950mm |
| E 36 ngā waeine ka taea te uta ki roto i te ipu kotahi 20 inihi te rahi | |
He hoahoa kiato te mīhini whakawhiti potae haurua-aunoa, he watea, he tere hoki te whakamahi, ā, he mahi waipēhi katoa. He teitei mahi pumau, he nekehanga ergonomic tino pai, he hiki wira mō te whakanoho ngāwari i tetahi momo wira ki runga i te tēpu hurihuri.
He penapena wāhi: kāore he taura i te tuara, me te whata rokiroki, he tere ake te tukanga whakahaere: he mahi mahara teitei o te pane manu, he tino tika, he tere hoki te whakatika i ngā potae: he whakatikatika tēpu rawhi taraiwa hiko me te raka pokapū atamai me te pupuri taapiri, he mahi kore pēhanga, he pere potae hau hurihuri, he pane manu i hangaia ki te rauemi ātete-rakuraku, kāore e kino ki te pokapū wira (pānga kore pēhanga).