1. Ka taea te tango katoa i te hanganga pai o te takirere waewae, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
2. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu,
3. Ko te ngongo hāngai hexagonal e toro atu ana ki te 270mm, e ārai ana i te whakarerekētanga o te rakau hexagonal;
4. He mea hanga ki te hiki potae, he māmā ki te uta i te potae;
5. He taputapu pupuhi-pūhau hau kua hangaia ki roto, e whakahaerehia ana e te takirere waewae ahurei me te taputapu hau-ringa;
6. Me te ringa āwhina takirua hei pupuri i ngā potae whānui, iti te āhua, me te maro.
7. Kauae Pupuri Ka taea te Whakarite (kōwhiringa), ±2” ka taea te whakarite i runga i te rahi o te pupuri taketake.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 47"/1200mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 16"/410mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 13"-24" |
| Te whakapūmau o roto | 15"-28" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 562Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1400*1120*1800mm |
| E 8 ngā waeine ka taea te uta ki roto i te ipu kotahi 20 inihi te rahi | |
1. Me noho noa te pūtake hiko o te mīhini potae. Mēnā kāore e mahi ana, kua mutu te hiko. Kei te pēhanga noa te pēhanga hau o roto o te mīhini, ā, kāore te paipa hau e hono ana i te wā kāore e mahi ana.
2. I mua i te whakakapinga o te potae, tirohia mēnā kua hē te anga o te potae, mēnā kei te turuturu, kei te pakaru rānei te pūwero hau.
3. Wetekina te pūwero hau hei tuku i te pēhanga o te potae, whakanohoia te potae ki waenganui o te ringa pēhi, ka whakahaere i te ringa pēhi hei wehe i ngā taha e rua o te potae mai i te anga wira.
4. Whakahaerehia ngā pana hei tango i ngā potae.
5. Ina tāutahia ngā potae hou, ka tohua ngā potae ki runga, ā, mā te whakahaere i ngā pana ka tāutahia ngā potae.
6. I muri i te huihuinga, me whakanoho ia pana ki te tūranga whakaweto.