1. Pou whakatītaha me te maukati hau me te ringa tango;
2. Ka toro atu te ngongo e ono-tuaka ki te 270mm ka taea te aukati i te whakarerekētanga o te ono-tuaka;
3. Ka taea te wetewete i te hanganga pai o te takirere waewae katoa, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
4. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu;
5. Kauae Pupuri Ka taea te Whakarite (kōwhiringa), ±2” ka taea te whakarite i runga i te rahi o te pupuri taketake;
6. Kua rite ki te taputapu pupuhi-pūngao o waho, e whakahaerehia ana e te takirere waewae ahurei me te taputapu hau-ringa;
7. Me te ringa āwhina mana hei whakahaere i ngā potae whānui, iti te āhua, me te maro.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 44"/1120mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 14"/360mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 10"-21" |
| Te whakapūmau o roto | 12"-24" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 384Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Ka taea te utaina ngā waeine e 24 ki roto i te ipu kotahi 20 inihi | |
1. Me momotu te hiko me te pūtake hau i mua i te mahi tiaki.
2. Me horoi marie te mīhini, ā, me whakahinuhinu pinepine ngā wāhanga reti me ngā wāhanga whakawhiti i muri i te mahi o ia rā.
3. Tirohia pinepine te wehewehe hau-wai me te hinu whakahinuhinu, tukuna i te wā tika ina nui rawa te wai, ā, whakakīia anō i te wā tika ina kore e ranea te hinu.
4. Kia tino nui te hinu whakahinuhinu i roto i te pouaka whakaiti. Ka taea e koe te kite i te taumata hinu mai i te matapihi hinu. Whakatuwheratia te taupoki kirihou i waenganui o te tēpu mahi, wetekina ngā pūtu, kātahi ka tāpirihia te hinu mai i ngā kōhao pūtu.