1. Pou whakatītaha me te maukati hau me te ringa tango;
2. Ka toro atu te ngongo e ono-tuaka ki te 270mm ka taea te aukati i te whakarerekētanga o te ono-tuaka;
3. Ka taea te wetewete i te hanganga pai o te takirere waewae katoa, ka taea te whakahaere me te pumau me te pono, me te ngawari ki te tiaki;
4. He mea hanga te pane whakairi me te kauae pupuri ki te maitai koranu;
5. Kauae Pupuri Ka taea te Whakarite (kōwhiringa), ±2” ka taea te whakarite i runga i te rahi o te pupuri taketake;
6. Kua rite ki te taputapu pupuhi-pūngao o waho, e whakahaerehia ana e te takirere waewae ahurei me te taputapu hau-ringa;
7. Me te ringa āwhina mana hei whakahaere i ngā potae whānui, iti te āhua, me te maro.
| Mana motuka | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Pūtake hiko | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Te whānui mōrahi o te wira | 44"/1120mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 14"/360mm |
| Te whakapūmautanga o waho | 10"-21" |
| Te whakapūmau o roto | 12"-24" |
| Tuku hau | 8-10 pae |
| Te tere hurihuri | 6 rpm |
| Te kaha pakaru pīni | 2500Kg |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 406Kg |
| Rahi o te mōkihi | 1100*950*950mm 1330*1080*300mm |
| Ka taea te utaina kia 20 ngā waeine ki roto i te ipu kotahi 20 inihi te rahi | |
1. Papa mahi manaaki: Ko te nuinga o ngā potae ka wetewetehia i runga i tēnei papaaho, ko te mahi matua ko te whakanoho potae me te hurihuri.
2. Ringa wehewehe: I te taha o te mīhini tango potae, ka whakamahia te nuinga hei wehe i te potae mai i te awhi, kia maeneene ai te tango i te potae.
3. Pūrere pupuhi me te whakaheke i te hau: Ko te mahi matua he tuku i te hau i roto i te potae kia māmā ai te pupuhi, te wetewete rānei, ā, he paeromita anō hoki hei ine i te pēhanga hau. Ko te pēhanga potae whānui he tata ki te 2.2 hauhautanga. He rite anō ki te 0.2Mpa.
4. Ngā Pāreti: E toru ngā pana pāreti kei raro i te whakawhiti potae, e whakamahia ana hei huri i te pana ki te taha matau me te taha maui, hei wehe i te pana whakakī, me te wehe i te pana awhi me te pana potae.
5. Wai whakahinuhinu: He pai mō te wetewete me te huihuinga o ngā potae, ka whakaiti i te kino i te wā e wetewete ana, e huihui ana hoki ngā potae, ā, ka pai ake te whakaoti i te wetewete me te huihuinga o ngā potae.