1. Kāore e hiahiatia te tāuta, ka taea te neke hei whakamahi
2. Paninga paura
3. Tukunga ā-ringa, whakamahia noa iho
4. Whakamahia mō te whakatika tere, pērā i te whakatika tere mō te tayer, te whakawhiti hinu miihini me ētahi atu
5. Mōta Konumohe hei ārai i te wera nui
6. Pūhara waea-pūmau, whakarite kia tukutahi
7. 120% te kaha o te tuhinga kawenga hihiri me te 150% whakamātautau kawenga pumau
8. Hiri hinu Itari hei whakarite kia kore e turuturu te hinu
9. Takirere hikohiko me te mahi maturuturu ā-ringa tere
10. He papu kawe e mau ana ki runga i te trolley hei kawe i te ararewa huri noa i te toa.
11. kua whakaaetia te hiko me te haumaru
12. He hoahoa kutikuti me ngā rango waipēhi e rua mō te kaha me te pumau mōrahi
13. Ngā ringa porowhita reti 24" ka taea te whakarite ngāwari
14. Ngā raka haumaru aunoa e rua ngā tūranga
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CHSL2700 |
| Te Kaha Hiki | 2700KGS |
| Teitei Hiki Mōrahi | 1200mm |
| Teitei hiki iti rawa | 130mm |
| Whānui o te papaaho | 1742mm |
| Te roa o te papaaho | 1740mm |
| Te wā piki/heke | Tata ki te 30 ki te 50 tau |
| Mana Mōta | 3.0kw-380v, 3.0kw-220v rānei |
| Pēhanga hinu kua whakatauria | 24MPa |
| Taumaha katoa | 450kgs |
Te tukunga raka ā-ringa
Ngā ringa tautoko kaha kua whakapakaritia, kua matotoru hoki
Me ngā takirua e whā o ngā paepae teitei me ngā paepae iti
Te tauaru iti nekeneke whakahaere ā-ringa
Whakakaha me te whakamātau i te aukati
Q1: He wheketere koe, he kaihokohoko rānei?
A: He kaihanga mātou, kei a mātou ake wheketere me te miihini.
Q2. He aha ngā tikanga utu māu?
A: T/T 50% hei moni tāpui, me te 50% i mua i te tukunga mō ngā ota puranga. Ka whakaaturia e mātou ki a koe ngā whakaahua o ngā hua me ngā mōkihi i mua i tō utu i te toenga.
Q3. He aha ngā tikanga tuku mōu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Q4. Kia pēhea te roa o te wā whakamana?
A: Hanganga maitai 5 tau, wāhanga katoa e manawapa ana 1 tau.