1. I hangaia mō te teitei o te tuanui iti
2. He pai tēnei momo ararewa waka whakatītaha iti mō te wāhi teitei iti; inā koa i te rūma o raro, i ngā kokonga rānei o te whare noho.
3.2500kg te kaha hiki, e tika ana mō te sedan anake
Papa whakatītaha 4.10 nekehanga
5. Puku tika te taraiwa o ngā rango hiki waipēhi takirua
6. Te pēke hiko waipēhi takitahi me te papa whakahaere
7. Ka taea te nuku, te neke rānei
8. Pātene kī hiko mō te haumarutanga me te haumaru
9. Ka whakaweto aunoa mēnā ka tukuna e te kaiwhakahaere te pātene matua
10. Ka taea te tuku raka hiko me te raka ā-ringa hei whiringa māu
11. Pūoko kimi waka.
12. Pūnaha whakatūpato e rangona ana, e whakamāramahia ana hoki.
13. Teitei hiki teitei ka taea te whakarite mō ngā momo rerekē
14. Maukati ā-ringa mō te kore e hinga i runga i te tūranga o runga
15. Te tiaki i te taumaha nui o te waipēhi
16. Papaaho whakakoi me te pereti ngaru hei pai ake te tūnga waka
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CHPLB2500 |
| Te Kaha Hiki | 2500 kg/5500 pauna |
| Teitei o te Hiki | 1800-2100 mm |
| Whānui o te ara rere | 1900mm |
| Maukati Pūrere | Hihiri |
| Tukunga raka | Tukunga aunoa hiko, ā-ringa rānei |
| Aratau Puku | Ārahihia e te waipēhi |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Wāhi Waka | 2 |
| Pūrere Haumaru | Pūrere Ārai-hinga |
| Aratau Whakahaere | Pātene matua |
1. Kaihanga ararewa waka ngaio, Neke atu i te 10 tau o te wheako. E whakapau kaha ana mātou ki te hanga, ki te auaha, ki te whakarite me te tāuta i ngā taputapu waka rerekē.
2. Neke atu i te 16000 ngā wheako waka, neke atu i te 100 ngā whenua me ngā rohe.
3. Ngā Āhuatanga o te Hua: Te whakamahi i ngā rauemi mata kounga teitei hei whakarite i te kounga
4. Kounga Pai: TUV, Tiwhikete CE. Ka tirotirohia rawatia ia tikanga. Ka whakapūmauhia te kounga e te tīma QC ngaio.
5. Ratonga: Tautoko hangarau ngaio i te wā o mua i te hoko me muri i te hoko ratonga ritenga.
6. Wheketere: Kei Qingdao, te takutai rāwhiti o Haina, he tino watea te kawe waka. E 500 ngā huinga ka taea te kawe ia rā.