Ka tautokona ngā waka hiki pou kotahi waipēhi mā te whakamahi i tētahi tūāpapa e tautokona ana te roa me te whānui. He hanganga kiato, he iti te wāhi, he māmā te taumaha, he ngāwari te neke, he pumau te mahi. He teihana papu kounga teitei me ngā wāhanga hiko, e whakamahi ana i te whata miihini me te waipēhi ka maukati-ake, he haumaru, he pono hoki; kāore he turanga, tāuta noa ki te whenua.
1. Pūnaha hiki mekameka e peia ana e te waipēhi.
2. Te tukunga ā-ringa o te raka.
3. He pai te tūnga o ngā ringa piu ki te whenua mō ngā waka reihi hei tūnga.
4. He tīwiri pakari/ he papa pūmau nā te polyurethane me ngā urutau teitei kore utu.
5. E rua ngā kōwhiringa o te ararewa, he mea pumau, he mea neke hoki, me ngā wira whakauru.
6. Ka pania ngā wāhanga maitai katoa ki te onepu, kātahi ka pania ki te paninga ārai-waikura, ā, ka pania te pito o runga ki te tae.
7. Mōta anga konumohe, tere te whakamararatanga wera, tino pai te mahi me te roa o te ora ratonga
8. Kua whakamanahia e te CE
9. Kaihanga kaha, pono. Hanganga Seiko, kounga teitei.
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CHSL2500 |
| Te Kaha Hiki | 2500 kirokaramu |
| Teitei o te Hiki | 1800mm |
| Teitei Iti rawa | 140mm |
| Wā Hiki | ngā tau 50-60 |
| Teitei Katoa | 2550mm |
| Mana Mōta | 2.2kw-380v, 2.2kW-220v rānei |
| Pēhanga hinu kua whakatauria | 24MPa |
| Taumaha Katoa | 850kgs |
raka ringa o muri
Heri kotahi + paepae whakateiteitia
waka pūkoro
turanga pūkoro
raka ringa o mua
He matotoru, he pakari hoki ngā pereti.
Whakaritenga wheketere, kounga teitei me te utu iti.
Whakapai ake i te hua, he roa te mau.
Te hiki pumau me te whakahaere ngāwari.
Ngā momo me ngā whakaritenga katoa, te ratonga whai muri i te hoko whakaaro nui
Ko ngā hiahia o ngā kaiwhakamahi tā mātou e whai nei