1. He hua whakarite tēnei ka taea te whakarite i te kawenga me ngā hiahia o ō kiritaki, te rahi me te teitei o te papaaho.
2. Ka taea e ia te hapai i ngā motuka me ngā taonga.
3. Ka taea te whakamahi hei hapai i ngā waka me ngā taumata rerekē, he pai mō ngā waka e neke ana i waenga i ngā arawhata, mai i te papa raro ki te papa tuatahi, ki te papa tuarua, ki te papa tuatoru rānei.
4. Whakamahia kia rua ngā rango hinu waipēhi hei taraiwa, kia maeneene te oma, kia rawaka hoki te mana.
5. Pūnaha taraiwa waipēhi tino tika me te pumau.
6. Pereti maitai taimana kounga teitei.
7. Kei te wātea te parenga taumaha waipēhi.
8. Ka whakaweto aunoa mēnā ka tukuna e te kaiwhakahaere te pātene.
| kua whakaritea kia rite ki tō whenua me ō hiahia. | |
| Tauira Nama | CSL-3 |
| Te Kaha Hiki | 2500kg/whakaritenga |
| Teitei o te Hiki | 2600mm/whakaritenga |
| Teitei Whaiaro-Katia | 670 mm/whakaritenga |
| Tere Poutū | 4-6 M/Min |
| Ahu o Waho | kua whakaritea |
| Aratau Puku | 2 Ngā Pūwero Waipēhi |
| Rahi o te Waka | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Wāhi Waka | 1 waka |
| Wā Piki/Huri | 70 hēkona / 60 hēkona |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
Q1: He wheketere koe, he kaihokohoko rānei?
A: He kaihanga mātou, kei a mātou ake wheketere me te miihini.
Q2. He aha ngā tikanga utu māu?
A: T/T 50% hei moni tāpui, me te 50% i mua i te tuku. Ka whakaaturia e mātou ki a koe ngā whakaahua o ngā hua me ngā mōkihi i mua i tō utu i te toenga.
Q3. He aha ngā tikanga tuku mōu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Q4. Me pēhea tō wā tuku?
A: Ko te tikanga, ka roa te 45 ki te 50 ngā rā i muri i te whiwhinga o tō utunga i mua. Ko te wā tuku motuhake e whakawhirinaki ana ki ngā taonga me te rahinga o tō ota.
Q7. Kia pēhea te roa o te wā whakamana?
A: Hanganga maitai 5 tau, wāhanga katoa e manawapa ana 1 tau.