1. Kua whakamanahia te CE e ai ki te aratohu mīhini EC 2006/42/CE.
2. Ka taea te whakamahi i roto i ngā karāti kāinga, ngā kaihokohoko waka me ngā wāhi waka tūmatanui.
3. Mā te kore pou ka taea e koe te whakamahi i te wāhi nui ake i te taha o te ararewa.
4. Te kaha hiki 2700kg/6000lb.
Ko te whānui o te papaaho 5.2100mm ka taea te whakamahi, he māmā ake te wāhi waka me te tiki mai.
Mā te ngaohiko whakahaere 6.24v ka karohia te ru hiko.
7. Āhuatanga haumaru raka hihiri hei tiaki i tō waka i ngā wā katoa e hiki ana, e whakaheke ana rānei.
8. Ka peia tika e ngā rango waipēhi, ka whakarite te kaiwhakaōrite i te tukutahitanga me te taumata o te tūāpapa.
9. Pūnaha raka maha-wāhanga, raka aunoa me te pūnaha tuku raka hiko.
10. Maimoatanga mata paninga paura mō te whakamahinga o roto, whakawerawera hoki mō te whakamahinga o waho.
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CHSPL2700 |
| Te Kaha Hiki | 2700 kirokaramu |
| Teitei o te Hiki | 2100 mm |
| Whānui papaaho e taea te whakamahi | 2100mm |
| Maukati Pūrere | Hihiri |
| Tukunga raka | Tukunga aunoa hiko, ā-ringa rānei |
| Aratau Puku | Ārahihia e te waipēhi |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Wāhi Waka | 2 |
| Pūrere Haumaru | Pūrere Ārai-hinga |
| Aratau Whakahaere | Pātene matua |
Q1: He kaihanga koe?
Āe.
Q2. He aha ngā tikanga utu māu?
A: T/T 50% hei moni tāpui, me te 50% i mua i te tuku. Ka whakaaturia e mātou ki a koe ngā whakaahua o ngā hua me ngā mōkihi i mua i tō utu i te toenga.
Q3. He aha ngā tikanga tuku mōu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Q4. Me pēhea tō wā tuku?
A: Ko te tikanga, ka roa te 45 ki te 50 ngā rā i muri i te whiwhinga o tō utu mua. Ko te wā tuku motuhake e whakawhirinaki ana ki ngā taonga me te rahinga o tō ota.
Q5. Kia pēhea te roa o te wā whakamana?
A: Hanganga maitai 5 tau, wāhanga katoa e manawapa ana 1 tau.