1. Mō tēnei momo tauira, ka hangaia e mātou kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Me mōhio mātou ki te kaha kawenga, te teitei hiki me te rahi o te papa e hiahiatia ana e koe. Kātahi ka tatauhia e mātou te utu māu.
2. Mā te arawhata paerewa ka māmā ake te uta me te tango.
3. He tino pumau te teihana papu kounga teitei ki te hiki me te hinga.
4. Ngā takirere ātete-pahū, tiaki i te paipa waipēhi, pakaru paipa anti-waipēhi.
5. Pūrere ārai-taka, ārai i te takanga o te papaaho.
6. He ararewa waka papa rua kei roto i te whenua i hangaia mō ngā hiahia o te kiritaki.
7. Maimoatanga mata paninga rehu paura mō te whakamahinga o roto, whakawerawera hoki mō te whakamahinga o waho.
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CSL-3 |
| Te Kaha Hiki | katoa 5000kg |
| Teitei o te Hiki | kua whakaritea |
| Teitei Whaiaro-Katia | kua whakaritea |
| Tere Poutū | 4-6 M/Min |
| Ahu o Waho | kua whakaritea |
| Aratau Puku | 2 Ngā Pūwero Waipēhi |
| Rahi o te Waka | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Aratau Waka | 1 i runga i te whenua, 1 i raro i te whenua |
| Wāhi Waka | 2 ngā waka |
| Wā Piki/Huri | 70 hēkona / 60 hēkona/ ka taea te whakarite |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Kaihanga ararewa waka ngaio, Neke atu i te 10 tau o te wheako. E whakapau kaha ana mātou ki te hanga, ki te auaha, ki te whakarite me te tāuta i ngā taputapu waka rerekē.
2. Neke atu i te 16000 ngā wheako waka, neke atu i te 100 ngā whenua me ngā rohe.
3. Ngā Āhuatanga o te Hua: Te whakamahi i ngā rauemi mata kounga teitei hei whakarite i te kounga
4. Kounga Pai: Kua whai tiwhikete TUV, CE. Ka tirotirohia rawatia ia tikanga. Ka whakarite te tīma QC ngaio i te kounga.
5. Ratonga: Tautoko hangarau ngaio i te wā o mua i te hoko me muri i te hoko ratonga ritenga.
6. Wheketere: Kei Qingdao, te takutai rāwhiti o Haina, he tino watea te kawe waka. E 500 ngā huinga ka taea te kawe ia rā.