1. Whakanuia te whakamahinga whenua mā te whakamahi i te wāhi poutū o raro whenua.
2. Ka whakaiti i te paru o te mata, ā, ka whakarei ake i te ataahua o tētahi wāhi.
3. He wāhi waka haumaru, ā, e tiakina ana hoki e te huarere.
4. Ngā whare noho, ngā wāhi arumoni, ngā whare tari, me ngā hōtēra.
5. He pai mō ngā tāone nui he iti rawa te rahi o te whenua.
| Tauira Nama | CSL-3 |
| Te Kaha Hiki | 2500kg ia taumata |
| Teitei o te Hiki | kua whakaritea |
| Teitei Whaiaro-Katia | kua whakaritea |
| Tere Poutū | 4-6 M/Min |
| Ahu o Waho | kua whakaritea |
| Aratau Puku | 2 Ngā Pūwero Waipēhi |
| Rahi o te Waka | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Aratau Waka | 1 i runga i te whenua, 1 i raro i te whenua |
| Wāhi Waka | 2 ngā waka |
| Wā Piki/Huri | 70 hēkona / 60 hēkona/ ka taea te whakarite |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Kaihanga ararewa waka ngaio, Neke atu i te 10 tau o te wheako. E whakapau kaha ana mātou ki te hanga, ki te auaha, ki te whakarite me te tāuta i ngā taputapu waka rerekē.
2. Neke atu i te 16000 ngā wheako waka, neke atu i te 100 ngā whenua me ngā rohe.
3. Ngā Āhuatanga o te Hua: Te whakamahi i ngā rauemi mata kounga teitei hei whakarite i te kounga
4. Kounga Pai: Kua whai tiwhikete TUV, CE. Ka tirotirohia rawatia ia tikanga. Ka whakarite te tīma QC ngaio i te kounga.
5. Ratonga: Tautoko hangarau ngaio i te wā o mua i te hoko me muri i te hoko ratonga ritenga.
6. Wheketere: Kei Qingdao, te takutai rāwhiti o Haina, he tino watea te kawe waka. E 500 ngā huinga ka taea te kawe ia rā.