1. Ko te whakaaturanga LCD tae 17'', he atanga hoa, he whakahaere māmā;
2. Whakapirihia te wāhi taumaha ki te taha o te tūnga taiaho, kia tika ake;
3. He momo aratau taurite, mō ngā awhi motuhake;
4. Mahi WĀWĀHI;
5. Mahi arotau OPT;
6. Mahi whakatikatika aunoa atamai;
7. Mahi tātaritanga hapa, me te akiaki i te tātaritanga whakaatu;
8. Ka taea te ine i ngā awhi IVECO;
9. Te ine aunoa i te whānui o ngā awhi.
| Mana motuka | 0.3kw |
| Pūtake hiko | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Te whānui o te awhi | 10”-25” |
| Whānui o te awhi | 1”-17” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 143 pauna/65 kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 43”/1100mm |
| Whānui mōrahi o te wira | 21”/530mm |
| Te tere taurite | ≤140rpm |
| Te wā huringa | 15 hēkona |
| Te tika o te taurite | 0.05 auneke/1 karamu |
| Rahi o te mōkihi | 1520*1020*1450mm |
He mīhini tēnei hei whakaiti i te kaha whakatere o te potae, hei whakaiti i te kakahu rerekē o te potae, hei āwhina hoki kia maeneene te oma.
Te whakamahinga: Whakatikatikahia ngā tau kei runga i te mīhini kia rite ki te tauira o te potae. Hei tauira, ko te potae he 185/60 R14, ko te 185 te whānui o te potae. Me whakatika te pātene tuatahi kei te taha maui o te taputapu whakataurite kia rite ki te whānui. Ko te 60 te ōwehenga āhua o te potae. Ka taea te whakamahi i te pātene kei waenganui hei ine i te rawhi, ā, ka taea hoki te whakatika kia rite ki te tauira o te potae. 14 Te whānui o te awhi i roto i ngā inihi. Ka taea e te pātene kei te taha matau te kukume i te rūri i runga i te mīhini whakataurite hei whakatau i te tawhiti mai i te awhi o te potae. He rerekē pea ngā momo mīhini whakataurite, ā, me mahi te mahi motuhake kia rite ki te pukapuka tohutohu.