1. Whakawhiti taraka me motuka;
2. Te aukati hau;
3. Ārai hau mō te utaina wira nui;
4. Te whakatikatika whaiaro;
5. Mahi arotau kore taurite;
6. Ngā inenga i roto i ngā inihi, i ngā mirimita rānei, te pānui i roto i ngā karamu, i ngā auneke rānei;
| Mana motuka | 0.55kw/0.8kw |
| Pūtake hiko | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Te whānui o te awhi | 305-615mm/12””-24” |
| Whānui o te awhi | 76-510mm”/3”-20” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 200kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 50”/1270mm |
| Te tika o te taurite | Waka ±1g Taraka ±25g |
| Te tere taurite | 210rpm |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 200kg |
| Rahi o te mōkihi | 1250*1000*1250mm |
| E 9 ngā waeine ka taea te uta ki roto i te ipu kotahi 20 inihi te rahi | |
He aha ngā whakaritenga me mahi i mua i te taurite hihiri o te wira?
1. Horoia, tirohia hoki ngā potae. Kaua he kōhatu kei roto i te takahanga o te potae. Mena he kōhatu kei roto, tangohia mā te whakamahi i te tīwiri, i ētahi atu taputapu rānei. Kaua he paru e kohia ana ki te pūtake, ki te mea he kōhatu kei roto, horoia ki te kakahu.
2. Tirohia te pēhanga o te potae. Me rite te pēhanga o te potae ki te paerewa. Ka kitea te paerewa o te pēhanga o te potae i te anga o te nohoanga o te taraiwa, ko te 2.5bar te tikanga.
3. Me tango rawatia te poraka taurite hihiri taketake o te potae.
E hia ngā wā e whakamahia ana e koe te taurite wira? Mēnā kāore anō kia whakatikatikaina kia neke atu i te toru ngā wā, he aha te take?
I te nuinga o te wā, ka taea e koe te whakatika i te wira i te kotahi, i te rua rānei ngā wā. I ētahi wā onge, ka taea te whakatika i te potae kia toru ngā wā. Mena kāore anō kia whakatikahia te potae i muri i te neke atu i te toru ngā wā o te whakahaere i te potae, tera pea kāore i te tika te huihui o te potae me te pokapū wira, kei roto rānei i te potae ētahi poke pēnei i te wai hiri potae me ngā mea e taka ana. Kātahi ka tirohia ēnei wāhanga ka ngana anō.