1. Te ine i te tawhiti;
2. Whakaōrite-ā-koe; Whakaaturanga matihiko LED
3. Mahi arotau kore taurite;
4. He urutau kōwhiringa mō te taurite wira motopaika;
5. Ngā inenga i roto i ngā inihi, i ngā mirimita rānei, te pānui i roto i ngā karamu, i ngā auneke rānei;
| Mana motuka | 0.25kw/0.35kw |
| Pūtake hiko | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Te whānui o te awhi | 254-615mm/10”-24” |
| Whānui o te awhi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Taumaha mōrahi o te wira | 65kg |
| Te whānui mōrahi o te wira | 37”/940mm |
| Te tika o te taurite | ±1g |
| Te tere taurite | 200rpm |
| Taumata haruru | <70dB |
| Taumaha | 134kg |
| Rahi o te mōkihi | 980*750*1120mm |
I te mea ka huihuia ngātahitia te potae me te awhi, me whakarite he huinga whakatikatika taurite hihiri. Ahakoa hei whakakapi i te awhi, hei whakakapi rānei i te potae tawhito ki tētahi mea hou, ahakoa kāore he mea i whakarerekētia, ka tangohia te potae mai i te awhi hei tirotiro. I te mea ka huihuia anō te awhi me te potae motuhake, me whakarite he taurite hihiri.
Haunga te whakawhiti i ngā awhi me ngā potae, me aro nui atu hoki koe i ngā wā noa. Ki te kitea e koe he wiri te wira urungi, me tirotiro tuatahi koe mēnā he rerekē te taurite hihiri. Hei tāpiri, ko ngā āhuatanga pēnei i te rerekētanga o te awhi, te whakatikatika potae, te tāutanga o te waeine aroturuki pēhanga potae, me te whakakapinga o ngā takirere o ngā rauemi rerekē ka pā ki te taurite hihiri. E taunakihia ana kia mahi i tētahi huinga taurite hihiri hei whakarite kia whakamahia noa te wira.