1. Pono, whai hua, ngāwari ki te whakahaere me te iti o ngā utu tiaki
2. Pereti konumohe me te huihuinga whakakotahitanga pahuka matotoru, kaua e whakarerekētia, kaua hoki e mau
3. E honoa ana ngā pito e rua ki te mekameka tāmi, ā, e honoa ana te pereti tatau ki te rīpene hiri, kia māmā ake ai te huihui.
| Rahi o te tatau | Whakaritea |
| Pūtake hiko | 220V/380V |
| Rauemi Paewhiri | Konumohe Konumohe |
| Tae | Mā, hina pouri, hina hiriwa, whero, kōwhai |
| Tere Whakatuwheratanga | 0.8 ki te 1.2m/s, ka taea te whakarite |
| Tere Kati | 0.8m/s, ka taea te whakarite |
| Ātete hau | 28-35m/h |
| Kua whakamahia | umanga hanga whare, ratonga kawe taonga, karāti kāinga |
1. Me pēhea taku tono?
Tēnā koa homai tō whenua, te rahinga o ngā waka, me ētahi atu mōhiohio, ka taea e tā mātou miihini te hoahoa i tētahi mahere e ai ki tō whenua.
2. Kia pēhea te roa ka taea e au te tiki?
Tata ki te 45 ngā rā mahi i muri i te whiwhinga o tō utu mua.
3. He aha te tūemi utu?
T/T, LC....