1.Kua rite ki te motuka tere-teitei servo me te pūnaha whakahaere
3. He pai te ātete ki te hau, te tiaki wera me te aukati haruru
4. He kaha, he pakari, he ataahua te āhua
4. Ngā tikanga whakatuwheratanga maha
5. Ka taea te whakarite i te tere whakatuwhera me te kati.
| Mana motuka | 0.75kw/1.5kw/ētahi atu |
| Pūtake hiko | 110V/220V/380V |
| Rauemi Paewhiri | Konumohe Konumohe |
| Tae | Mā, hina pouri, hina hiriwa, whero, kōwhai |
| Te matotoru o te papa | 40mm |
| Tere Whakatuwheratanga | 0.8 ki te 2.5m/s, ka taea te whakarite |
| Tere Kati | 0.8m/s, ka taea te whakarite |
| Ātete hau | 120km/h |
| Kua whakamahia | umanga hanga whare, ratonga kawe taonga |
1. Me pēhea taku tono?
Tēnā koa homai tō whenua, te rahinga o ngā waka, me ētahi atu mōhiohio, ka taea e tā mātou miihini te hoahoa i tētahi mahere e ai ki tō whenua.
2. Kia pēhea te roa ka taea e au te tiki?
Tata ki te 45 ngā rā mahi i muri i te whiwhinga o tō utu mua.
3. He aha te tūemi utu?
T/T, LC....