1. Otinga waka mō ngā whare noho me ngā whare arumoni i raro i te whare karāti.
2. Pūnaha waka poka CPT-2 e whakarato ana i ngā wāhi waka motuhake mō ngā waka e 2 (EB), ngā waka 2X2 (DB), kei runga tetahi i tetahi, ka taea te uru atu ki te wāhi waka mā te piko (tata ki te 7.5 nekehanga).
3. Te kaha utaina 2000kg.
4. He papa raro e piko ana, he iti ake te teitei o te poka.
5. Papaaho kōwiri me te pereti poipoi hei pai ake te tūnga waka.
6. Ahakoa he iti ake te teitei o te tāutanga, ka taea tonu te tūnga waka e rua ki runga i a rāua anō.
7. Ka whakaratohia e ngā taura rino he parenga atu mō te hinganga.
8. Maimoatanga mata paninga rehu paura mō te whakamahinga o roto, whakawerawera hoki mō te whakamahinga o waho.
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CPT-2/4 |
| Te Kaha Hiki | 2000 kg/5000 pauna |
| Teitei o te Hiki | 1650 mm |
| Runga | 1650mm |
| Pōka | 1700mm |
| Maukati Pūrere | Hihiri |
| Tukunga raka | Tukunga aunoa hiko, ā-ringa rānei |
| Aratau Puku | Mekameka Ārahi Waipēhi |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 380V, 5.5Kw 60s |
| Wāhi Waka | 2/4 |
| Pūrere Haumaru | Pūrere Ārai-hinga |
| Aratau Whakahaere | Pātene matua |
1. Kaihanga ararewa waka ngaio, Neke atu i te 10 tau o te wheako. E whakapau kaha ana mātou ki te hanga, ki te auaha, ki te whakarite me te tāuta i ngā taputapu waka rerekē.
2. Neke atu i te 16000 ngā wheako waka, neke atu i te 100 ngā whenua me ngā rohe.
3. Ngā Āhuatanga o te Hua: Te whakamahi i ngā rauemi mata kounga teitei hei whakarite i te kounga
4. Kounga Pai: Kua whai tiwhikete TUV, CE. Ka tirotirohia rawatia ia tikanga. Ka whakarite te tīma QC ngaio i te kounga.
5. Ratonga: Tautoko hangarau ngaio i te wā o mua i te hoko me muri i te hoko ratonga ritenga.
6. Wheketere: Kei Qingdao, te takutai rāwhiti o Haina, he tino watea te kawe waka. E 500 ngā huinga ka taea te kawe ia rā.