1. Hoahoa whānui-rua mō ngā waka e 4
2. Kua whakaritea kia rite ki te tahora, he iti te wāhi me te penapena utu nā te mea he iti te hoahoa.
3. Ngā raka haumaru takirua: ko te tuatahi he arawhata raka haumaru ka taea te whakarite, ā, ko te tuarua ka whakahohe aunoa mēnā ka pakaru te waea maitai.
4. Ka taea e ngā ara rere te whakamahi i ngā waka whānui, whaiti rānei
5.4000kg te kaha hapai katoa
6. Ngā raka haumaru maha-tūnga i roto i ia pou
7. Puoto waipēhi kotahi huna
8. Ka whakaitihia te ngenge o te taura e te whakanui ake i te diameter sheave
9. Ka taea e ngā raka ārai-hinga ā-mīhini te whakawātea i ngā teitei maha
10. Tauwāhi waeine hiko ka taea te whakarite
11. Ka taea te whakarite i te tūranga o te papa whakahaere
12. Pūrere tiaki mō te wetekina me te whati o te taura maitai
13. Maimoatanga mata: paninga paura
| Ngā Tawhā Hua | |
| Tauira Nama | CHFL2+2 |
| Te Kaha Hiki | 4000 kirokaramu |
| Teitei o te Hiki | 1800/2100 mm |
| Whānui i waenga i ngā Ara Rere | 3820mm |
| Maukati Pūrere | Hihiri |
| Tukunga raka | Tukunga aunoa hiko, ā-ringa rānei |
| Aratau Puku | Taura + Ārahi Waipēhi |
| Pūtake Hiko / Kaha Mōta | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Wāhi Waka | 4 |
| Pūrere Haumaru | Pūrere Ārai-hinga |
| Aratau Whakahaere | Pātene matua |
1. Kaihanga ararewa waka ngaio, Neke atu i te 10 tau o te wheako. E whakapau kaha ana mātou ki te hanga, ki te auaha, ki te whakarite me te tāuta i ngā taputapu waka rerekē.
Neke atu i te 2.16000 ngā wheako waka, neke atu i te 100 ngā whenua me ngā rohe.
3. Ngā Āhuatanga o te Hua: Te whakamahi i ngā rauemi mata kounga teitei hei whakarite i te kounga
4. Kounga Pai: TUV, Tiwhikete CE. Ka tirotirohia rawatia ia tikanga. Ka whakapūmauhia te kounga e te tīma QC ngaio.
5. Ratonga: Tautoko hangarau ngaio i te wā o mua i te hoko me muri i te hoko ratonga ritenga.
6.Wheketere: Kei Qingdao, te takutai rāwhiti o Haina, he tino watea te kawe waka. E 500 ngā huinga ka taea te kawe i ia rā.